Başkan'nın Mesajı

Oktay Holding A.Ş. yolculuğunu,
Dünya'nın yedi kıtasında değer üretmek üzere, sürdürüyor.
Oktay Holding A.Ş. olarak, 1963 yılında Oktay Bobinaj ile başladığımız yolculuğumuzu; değer yargılarımıza olan bağlılığımız, çalışanlarımız ile aramızdaki güçlü bağın rehberliğinde, yeni adımlar atarak sürdürüyoruz.
53'üncü yılını tamamladığımız yolculuğumuzda, mihenk taşı olarak kabul ettiğimiz önemli bir dönemeci daha geçtiğimiz aylarda tamamladık. Bu önemli süreç içinde; Uluslararası çapta faaliyet gösteren grubumuz şirketlerini, yeniden yapılandırarak faaliyet alanlarına göre grup başkanlıklarına bağladık ve Holding içindeki tüm prosesleri yeniden tanımladık.
Oluşturulan kurumsal ve organizasyonel yapı ile Oktay Holding A.Ş.'nin başarılı ve sağlıklı büyüme ivmesinin katlanarak ve yeni pazarlar geliştirerek devam edeceğine inancımız sonsuzdur.
Oktel A.Ş. 2015 yılında holdingleşme kararının ardından kurumsallaşmanında temelini atmış oldu. Bugün itibarı ile beş ana iş kolunda faaliyet gösteren, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere toplam 7 şirketimiz ile ülkemizi uluslararası arenada temsil etmekten ve dünyanın dört yanına hizmet götüren grubumuzla birlikte ülkemizinde büyümesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.
"Ortak Akılcı, Proaktif ve Aktif Sabırlı Olmak", Oktay Holding A.Ş.'nin başarısının temel unsurlarıdır. Başarının paylaşmakla artacağına olan inancımızla biz, yapımızı hep ortaklıklarla ördük. Bu ortaklıklar bizim ortak akılla hareket etme kabiliyetimizi artırdı. Sektörümüz, ulaşmak istediğimiz noktayı bu yol sonuna kadar anlamaya başlayacaktır ama asıl 2017 yılı, Oktay Holding A.Ş. imzalı projelerin uluslararası arenada daha çok konuşulacağı bir yıl olacaktır.
Saygılarımızla...
Ş. Eren ERTOKSÖZ
Oktay Holding Yönetim kurulu Başkanı

Oktay Holding A.Ş. hakkında daha fazla bilgi için

Telefon numaramız: +90 224 532 0999